O firmie

Kamienne blaty kuchenne, kominki nowoczesne, tradycyjne, z kafli, obudowy kominkowe, portale kamienne – M-KOM™ Łódź

M-KOM™ opiera swoją działalność w branży na doświadczeniu zdobytym dzięki wieloletniej praktyce. Czerpiemy z bogatych tradycji kamieniarskich, które dały nam możliwość na rozwój i podejmowanie coraz to ambitniejszych zleceń – nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla firm. Wierzymy, że dołożyliśmy niejedną cegiełkę do popularyzacji kominków, które przestały być dobrem luksusowym, stając się dostępne dla każdego, kto ma możliwość ich wykorzystania w swoim domu.

Jeśli zależy Ci na odpowiedzialnym wykonawcy, który łączy kompleksowość usług – począwszy od sprzedaży, kończąc na projektowaniu systemów grzewczych i kominków na terenie Łodzi i całej Polski, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie najpiękniejszy kominek.

Wykonujemy kominki w każdym stylu:

  • kominki z kafli,
  • kominki nowoczesne,
  • kominki tradycyjne.

W naszym portfolio usług znajdziesz także:

  • obudowy kamienne kominkowe,
  • portale kamienne
  • wszystkie produkty z kamienia naturalnego, takie jak np. kamienne blaty kuchenne, parapety schody, posadzki.

W codziennej pracy staramy się, aby wiązać elegancję i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem w dziedzinie designu. Priorytetowo traktujemy również kwestie ekonomiczne.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapewniamy profesjonalne usługi i atrakcyjne ceny. Najlepszą rekomendacją naszej pracy jest wciąż poszerzające się grono zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do współpracy Klientów z całego kraju.

 

 

Nasza oferta

Kominki z kafli, kominki nowoczesne i tradycyjne, kamienne blaty kuchenne, portale kamienne, obudowy kominkowe — to wszystko może Ci zaoferować nasza firma z Łodzi. Poniżej znajdziesz przykłady oferowanych przez nas portali kamiennych. Nasze obudowy kominkowe są rzeźbione ręcznie. Wykonujemy je z marmuru oraz trawertynu. Pracując nad projektem, dbamy o każdy szczegół. Proponujemy wzory w różnych kolorach. Zależy nam na tym, żebyś znalazł produkt, który będzie pasował do Twojego domu. Do zestawów dołączamy często trzy elementy wewnętrzne, żebyś mógł dopasować portal kamienny do wymiarów różnych wkładów kominkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i życzymy niezapomnianych chwil przy naszych kominkach tradycyjnych, kominkach nowoczesnych oraz kominkach z kafli.

Przejdź do naszej oferty